Podcast i-n 144 s Janem Vencou Franckem nejen o Iditarod Trailu

Verze pro tisk |

Iditarod Trail Invitational - jeden z nejdrsnějších maratonských závodů světa. Tisíc mil aljašskou divočinou, teploty k minus čtyřiceti stupňům, tundra i kopce, silný vítr, sníh, vlci, samota ... co je výše v žebříčku obav? Jan Venca Francke přišel od Máchova jezera do školy v Oknech se zajímavým nápadem:

"Pojďme udělat sbírku, ve které lidé nabídnou nějakou částku za mnou přežitý kilometr. Pro mě to bude motivace a pro vás šance přiblížit se snu o pár nových učebnách." Na ITI bude startovat potřetí, ještě neví, jaké to je dojít na konec Iditarodské stezky, po níž v roce 1925 táhla psí spřežení bedny se sérem proti záškrtu do městečka Nome. Naposledy mu odešla hlava, ale když bude vědět, že ho děti v Oknech sledují, že jim může přispět na novou školu, třeba to tentokrát dá. Do startu zbývá měsíc. Sbírku, ale třeba i doprovodné projekty ve škole dolaďujeme, tak si zatím můžete poslechnout úvodní podcast.

Tento odkaz vás zavede přímo na aktuální podcast, na aplikaci, kam podcasty primárně nahrávám: 5. v roce 2024.

Následuje seznam aplikací, které můžete použít. Zpravidla první v seznamu je nejnověji nahraný podcast, ale další radost mi uděláte, když si pustíte i některé starší. Na Spotify i jiných aplikacích můžete náš podcast odebírat. 

Podle statistik nejvíce využíváte Spotify. Můžete na tento přímý odkaz anebo si nás najít  v aplikaci pod názvem Podcast i-novin. 

Část posluchačů nás vyhledává díky tomu, že má v mobilu aplikaci Podcast Go. V ní stačí opět zadat do vyhledávacího okénka Podcast i-novin.

Z dalších služeb používáte následující (vždy se jedná o odkaz na všechny podcasty i-novin):

Google Podcasts

Pocket Casts

RadioPublic

Podcast Addict

Listen Notes

České podcasty (to je náš empatický český partner)

Nejnovějším partnerem je Seznam, a tak nás můžete poslouchat i v jeho aplikacích, třeba zde

Pro vyznavače Applu jsme i na podcasts.apple.

Lze nás poslouchat na podcastové aplikaci Amazonu a na youradio talk 

Audiolibrix jde šikovně vložit i s přehrávačem do textu.

 

Nahoru