IPPON SHOBU FIGHT NIGHT: Souboj o Krále težké váhy v České Lípě

Verze pro tisk |

V České Lípě nedávno ožila atmosféra boje, když se zde16. 12. 2023 konal prestižní turnaj karate s názvem IPPON SHOBU FIGHT NIGHT. Česká Lípa se tak na chvíli stala hlavním městem karate, nejen pro Českou republiku.

Tato událost, která se stala středem pozornosti, přivedla do města osm statečných bojovníků z Polska, Velké Británie, Maďarska a Čech, kteří soupeřili o titul těžké váhy. Součástí galavečera byly také 2 exhibiční SUPERFIGHTY děvčat juniorského věku, které převedly skvělé výkony.


Hlavním tahákem večera byl zápas osmi elitních borců, kteří se dle FULL CONTACT pravidel karate postavili tváří v tvář v napínavých soubojích plných technických kousků a tvrdých soubojů. Každý z účastníků měl specifický způsob boje a diváci byli svědky dokonalé kombinace rychlosti, síly a preciznosti.

Atmosféra ve sportovní hale byla dechberoucí, přičemž fanoušci podporovali své oblíbence skandováním a vytvářením nezapomenutelného prostředí. Organizátoři se postarali o každý detail, aby divákům poskytli nezapomenutelný zážitek. Samotný vrchol večera přišel s finálovým zápasem, který rozhodl o novém KRÁLI TEŽKÉ VÁHY. Ve finálovém souboji se potkali dva Čeští zápasníci, Ondřej Bosák a Jiří Krych. Po vyrovnaném zápase, který trval 3x3 minuty, si nakonec titul KRÁLE TĚŽKÉ VÁHY odnesl Ondřej Bosák. Výherce nejenže získal slávu a prestiž, ale také si odnesl pás šampiona a 1000 euro. Celý turnaj podtrhl duch fair play a respektu mezi soupeři, což dodalo události nejen sportovní, ale i etický rozměr.


IPPON SHOBU FIGHT NIGHT nebyl pouze sportovním kláním, ale i společenskou událostí, která sjednotila komunitu milovníků bojových umění a KARATE obzvláště. Organizátoři už plánují další turnaje pro rok 2024. Jejich vizí je jak sami říkají: „Chceme ukázat a přiblížit krásu karate co nejvíce lidem, na tom budeme usilovně pracovat.“


 

alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru