Dnes je 03. 10. 2024
svátek má Bohumil

Snadná výhra s dorostenci

Ty můžou letos zhodnotit snad pouze v zápasech s Varnsdorfem nebo se Štětím. V samotném zápase se sice ujali v první minutě vedení 1:0, ale to bylo od nich na dlouhopu dobu vše. Ještě v téže minutě totiž Lípa vyrovnala, a v těch následujících se dostala do vedení 6:1. Vzhledem ke kvalitě soupeře dostala českolipská střídačka šanci už za tohoto stavu, který nastal v deváté minutě. A protože má Lípa velmi silný a vyrovnaný kádr, náskok narůstal dál. Poločas se zastavil na stavu 15:4.

Po přestávce se pokračovalo ve stejném rytmu jako v poločase prvním a počet gólů v síti hostí se pomalu ale jistě blížil magické třicítce. Té jsme se však nedočkali, protože Lípa polevila a posledních patnáct minut tak skončilo 5:7. Tento fakt ale příliš nevadil. Domácí totiž získali dva body, a navíc si pořádně zahráli i hráči, na které ve vyrovnaných zápasech místo na hřišti nezbývá.

Sedmičky - 2/2 : 2/1
Vyloučení -  3 : 1
Napomínání - 3 : 1
Rozhodčí - Dostálek
Diváci - 10
Sestava a branky - Najman 5, Lorenz 4, Mifek 4, Hajžin 3, Knap 3, Hejl 2, Pujman 2, Pavlíček 2, Drobný M. 1, Drobný J. 1.